Останній запис в категорії Дієти

За допомогою виноградної дієти можна легко скинути кілька кілограмів. Дієта суворо розрахована на 4 дні. Будьте впевнені, що за час виноградної дієти голод не нагадає про себе. Ви постійно будете ситі. Вставши на вагу, ви із задоволенням виявите, що скинули кілька кілограмів.
За допомогою імпульсної дієти Михайла Гінзбурга можна скидати від 2 до 7 кілограм за місяць. За повні 3 місяці її дотримання скидаються від 5 до 17 кілограм. Результати в кожному конкретному випадку залежать від числа розвантажувальних днів і початкового ступеня ожиріння.
Для того щоб очистити жовчний міхур, існує кілька досить ефективних дієт. Однією з них є бурякова дієта. Сік буряка дуже добре впливає на організм людини. Якщо протягом трьох місяців приймати його щодня, то можливо вивести з жовчного міхура всі камені без якої-небудь шкоди організму і при цьому абсолютно безболісно.
Сьогодні ми вирішили розповісти про види дієт, або які дієти для схуднення бувають в принципі. Всі ці "варіації на тему" жахливо шкідливі і даремні, а результат тримається кілька днів. Але нам здається, що знання - сила.

"Жорсткі" дієти добрі тим, що вони вимагають мінімуму часу на підбір продуктів. Як правило, такі дієти для швидкого схуднення оперують обмеженим набором страв на обмеженому відрізку часу. Серед таких дієт можна виділити "супержорсткі" монодієти. В якості єдино можливого джерела живлення вибирається практично будь-який низькокалорійний продукт: кефір, яблука, рис або кавун.
Кефір - смачний кисломолочний напій сповнений таємниць і загадок, як приємних, так і небезпечних. Щоб знати, де кефір - друг, а де - ворог, потрібно спробувати розкрити його таємниці.

Таємниця походження

Кефір здавна справедливо вважають напоєм здоров'я і бадьорості. Північна Осетія вважається Батьківщиною кефіру. Жителі Північного Кавказу, ні за яких обставин, не могли розголошувати склад кефіру. Тому подорожуючі по Кавказу іноземці могли скуштувати кефір і оцінити його цілющі властивості, але дізнатися таємницю його приготування вони були не в силах.

Тим часом слава чудового кисломолочного продукту поширилася далеко за межі Осетії.  В 1867 році, в одному з медичних журналів, з'явився перший науковий опис кефіру як лікувального і дієтичного напою. А в 1907 році Баландін налагодив виробництво кефіру в Росії. Але нікому не відомо, яким чином у нього виявилися секретні кефірні грибки.

Статистика