› 
 •  ›  Дієти, які ми обираємо. Дієта Аткінса.

  Дієти, які ми обираємо. Дієта Аткінса.

  дієта Аткінса

  Дієта Аткінса

  Це так звана низьковуглеводна дієта. З усіх поживних речовин забороняються тільки вуглеводи. Проте забороняються категорично - не більше 30-40 г на день. Зазвичай людина з'їдає в день 400-450 г вуглеводів. Вуглеводи, це основна поживна речовина людини.

  Після заборони на вуглеводи слід 5-6 днів страждань, коли організм намагається звикнути годувати свій мозок продуктами розпаду жиру - кетоновими тілами. У нормі людський мозок харчується тільки глюкозою. Потім стан вирівнюється і людина худне.
  Але тільки до тих пір, поки дотримується головного принципу - категорична заборона на вуглеводи - ні хліба, ні макаронів, ні цукру.

  Пізніші різновиди дієти Аткінса - кремлівська дієта і дієта американських астронавтів. Тут, для зручності виконання, всі продукти залежно від вмісту вуглеводів, виведені в балах. Таблиці балів додаються.

  Потрібно сказати, що дієти типу Аткінса рекомендують своїм пацієнтам навіть багато лікарів. Хоча змушені застерегти. У людей середнього віку, зловживання м'ясною їжею може призвести до подагри і до каменеутворення в нирках.

  Плюс ще дефіцит харчових волокон. Все-таки, основні джерела волокон, це не стільки овочі, скільки крупи і хліб. А раз мало волокон, значить, дуже ймовірно, що виникнуть проблеми з кишечником, запори і спастичний коліт.

  Статистика