Останній запис в категорії Фітнес

Здавалося б, про фітнес стільки всього написано і розказано, що, принаймні, ази його - прочитана книга. Ан ні, книга інша і називається «Міфи і легенди». Правильно кажуть, повторення - мати навчання. Отже...
Пропонуємо вам познайомитися лише з деякими варіантами фізичної активності, серед яких ви, напевно, знайдете заняття собі до душі.

А-бокс - практика, в якій з'єдналася аеробіка і бойові мистецтва. Завдяки такому поєднанню цей вид тренувань дозволяє розвивати координацію рухів, швидкість реакції і витривалість. При тому, що а-бокс вважається досить агресивним, він ідеально підходить для тих, хто хоче опанувати ази самооборони або потребує регулярного виплеску емоцій, а просто кажучи, розрядки.
 
фітнес для інтимних м'язів

М'язи тазового дна, належать до інтимних м'язів та виконують дуже важливу роль, як у повсякденному житті, так і під час сексуальної близькості. Вони є основною підтримкою внутрішніх органів (матки, піхви, сечовипускного каналу). Ці м'язи, розташовані у вигляді «гамака», приймаючи на себе вагу всіх внутрішніх органів, а так само додатковий тиск, що створюється при напрузі м'язів черевного преса.

Відбувається це при напруженні, кашлі, сміху, підйомі ваги, навіть простий ходьбі, бігу або під час занять спортом. Спробуйте посміятися, покашляти, або підняти важкий предмет, і ви відразу відчуєте, як напруга в черевній порожнині, викликає внутрішній тиск. Це тиск, «тисне» на м'язи тазового дна або тазове дно.

Тиск при напрузі живота, легко відчувається по прикладеному до анусу пальцю і відчуттю випинання або виштовхування ануса в положенні «сидячи на унітазі», якщо анус в розслабленому стані. І чим більше відчувається випинання, тим слабше стан тазових м'язів (зокрема групи, що підтримує задній прохід).
Плоский, підтягнутий живіт - на жаль, для багатьох жінок є практично нездійсненною мрією. Навіть при ефективних дієтах, що дозволяють істотно скинути вагу, позбавитися від зайвого жиру на животі - одне з найважчих завдань.
Це пояснюється відносно малою роботою м'язів черевного преса при фізичному навантаженні звичайної сучасної людини. Саме тому, щоб позбавитися від зайвого жиру в проблемній ділянці, необхідно регулярно виконувати вправи для схуднення живота.

Отже, почнемо.

1. Сядьте на коліна, випрямивши спину. Поверніться спочатку вліво, намагаючись дотягнутися долонями обох рук до правої п'яти. Тепер спробуйте те ж саме, повернувшись вправо, з лівою п'ятою.

Статистика