Кориця для схудненняКориця - це продукт, відомий як пряність, часто застосовується для приготування різних страв та напоїв. Мало хто знає про корисні властивості кориці, а адже вона вже дуже давно застосовується в багатьох народних рецептах.

Цікаві факти про користь кориці

Багато хто знає про користь кориці для діабетиків, а точніше про те, що вона знижує рівень глюкози в крові. Щоб уникнути небажаних проблем, достатньо перед початком трудового дня прийняти пів чайної ложки кориці.
Лимон для схудненняЛимон - це фрукт, який має багату історію. До цих пір точно не встановили, яку країну можна назвати батьківщиною лимона. Більш широке поширення цей фрукт отримав в спекотних країнах, в тропіках і субтропіках. Його культивацією почали займатися не так давно.

На Русі слово «лимон» з'явилося приблизно в кінці шістнадцятого століття, воно походило з перської мови, але тільки в останнє сторіччя лимони стали настільки популярними, як сьогодні.
помилки при дієтахПропонуємо вашій увазі найчастіші помилки, які допускаються при дієтах.

1. Коли ви сідаєте на дієту, ви думаєте, що це тимчасове явище і що вже через 1-2 тижні ви схуднете, а потім вона не потрібна і можна продовжувати їсти, те що їли до неї.

2. Постійно вираховуєте калорії і не дай Бог на 30-50 ккал спожили більше дозволеного.

3. Зважуєтеся кожен день. Раз на тиждень буде достатньо.
Зелений чай для схудненняУ японській культурі зелений чай вважається засобом, який продовжує життя і оздоровлює серце. У китайській культурі зелений чай довгі століття є не тільки улюбленим напоєм, але й ліками.

Західні вчені підтверджують, те що:

- Зелений чай володіє тонізуючими властивостями і надає життєвої сили;
- 2-5 чашок зеленого чаю на день є профілактикою захворювань серцево-судинної системи;
- Завдяки антиоксидантам у складі зеленого чаю, посилюються імунні властивості організму;
Монодієти вважаються досить ефективним, зручним і швидким способом для боротьби із зайвими кілограмами. Але вони більше підходять людям, які не страждають занадто надмірною вагою. Не менш корисні монодієти в тих випадках, коли після святкових застіль улюблені джинси стають занадто тісними.
Здавалося б, про фітнес стільки всього написано і розказано, що, принаймні, ази його - прочитана книга. Ан ні, книга інша і називається «Міфи і легенди». Правильно кажуть, повторення - мати навчання. Отже...
За допомогою виноградної дієти можна легко скинути кілька кілограмів. Дієта суворо розрахована на 4 дні. Будьте впевнені, що за час виноградної дієти голод не нагадає про себе. Ви постійно будете ситі. Вставши на вагу, ви із задоволенням виявите, що скинули кілька кілограмів.
За допомогою імпульсної дієти Михайла Гінзбурга можна скидати від 2 до 7 кілограм за місяць. За повні 3 місяці її дотримання скидаються від 5 до 17 кілограм. Результати в кожному конкретному випадку залежать від числа розвантажувальних днів і початкового ступеня ожиріння.

Статистика