Як правильно прасувати білизнуЩоб прасування білизни не мало неприємних наслідків, необхідно дотримуватися досить простих правил, яких не так вже й багато. Тонку тканину потрібно прасувати на товстій і щільній підстилці для прасування. Одяг - сукні, сорочки, штани, джинси, блузки - краще гладити на дошці. Найбільш поширеною помилкою багатьох людей є прагнення відразу ж після прасування скласти одяг у шафу. Робити цього не варто - випрасувана білизна повинна хоча б протягом пари годин охолонути при звичайній кімнатній температурі.
5 правил швидкого прибирання

Будь-яка жінка з сумом підраховує час, що йде на прибирання. Особливо сумують ті, у яких є діти і немає покоївки. Це зрозуміло! Весь день ми можемо прибирати, відтирати, пилососити, вибивати і витрушувати, а через деякий час від колишньої чистоти не залишається і сліду, і потрібно знову танцювати з ганчіркою по всій квартирі. Знайоме? Vihden.com допоможе вам скоротити щоденні тимчасові витрати на прибирання свого будинку. Дотримуючись цих п'ять важливих правил, підтримувати порядок стане набагато легше!

Правило № 1. Кожній речі - своє місце!

Всім відомо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Візьміть за правило повертати на місце предмет, яким щойно користувалися. Це позбавить вас від ситуацій, коли доводиться згадувати, де ви в останній раз бачили ту саму ложку або футболку.

Статистика