Останній запис в категорії Новини

У першій частині, ми згадали, що таке сіль і які бувають її різновиди. Сьогодні, поговоримо:

- Про смак: Сіль має свій смак - очікувано солоний, - але цінуємо ми її не за це. Головна гастрономічна властивість солі - підкреслювати власний смак приправлених нею страв. Смак страв, приготовлених без додавання солі, здається нашим рецепторів блідим і прісним. Звідси випливає нехитре правило - солити їжу потрібно під час її приготування, оскільки будучи підсоленою на тарілці, вона не здасться вам настільки ж смачною.

- Про шкоду і користь: 
Сіль можна знайти на кожній кухні - навіть там, де нічого іншого вдень з вогнем не знайдеш. Саме на ній зробив статок Пончик з книжки "Незнайка на Місяці", через її дорожнечу на Русі відбувалися бунти, нею засипав те, що залишилося від хазарської столиці, Великий князь київський Святослав. Але основне побутове призначення солі все ж кулінарне, і якщо більшістю інших спецій страви приправляють, то сіллю саме солять, що підкреслює її винятковий статус.

Формулу солі пам'ятає кожен. Хлорид натрію, NaCl - здавалося б, куди вже простіше? Однак суть, як водиться, ховається у дрібницях - у тих домішках, які містяться в солі крім хлориду натрію, і в тому, яку форму вона приймає. В крамницях і магазинах можна зустріти безліч видів солі, і відмінності між ними дуже істотні, щоб закривати на них очі:

Звичайна сіль - куховарська сіль, яка продається всюди, і теж буває декількох різновидів. Вони відрізняються ступенем помолу (див. розмір кристалів) і очищенням (див. їх колір).
Настільки важлива властивість в продуктах як спалювання жирів, зробить вашу фігуру стрункішою та привабливішою. Багато хто знає про сприятливі для схуднення властивості ананасів, грейпфрутів, зеленого чаю, селери і ягід спалювати жир, тепер цей список доповнили індійські вчені.
Для тих, хто стежить за своїм харчуванням варто обов'язково звернути увагу на олію авокадо, яка визнана фахівцями найкращою серед рослинних олій. Так, експерт по здоровому харчуванню Алекс Малинський з США з'ясував, що олія авокадо має найкращі показники.
На Міжнародному Единбурзькому науковому фестивалі учасникам було запропоновано продегустувати наосліп різноманітні білі та червоні вина вартістю від 50 до 400 гривень за пляшку. В експерименті було задіяно 578 осіб. У ході випробування з'ясувалося, що половина учасників не змогла визначити, яке вино у них в бокалі - дешеве або дороге.
У шотландській пивоварні BrewDog спеціально для грядущого королівського весілля зварили особливе пиво. Так званий індійський світлий ель містить віагру, шоколад і, судячи з етикетки, «здорову частку сарказму ». Кілька пляшок вже відправлені до Букінгемського палацу.
Новий рекорд книги рекордів Гіннеса, був встановлений в березні 2011 року, в автономній префектурі Далі Бай південно-китайської провінції Юньнань. Місцевий шеф-кухар на прізвище Су, за 25 хвилин розкотив локшину довжиною в 1 тисячу 704 метри.
Насіння соняшнику стримують розвиток пухлин яєчників, молочних залоз, шкіри, кишківника і легень. Це з'ясувалося в ході експериментів на курях, які провели в Університеті Іллінойсу.
Нове дослідження Університету Іллінойсу, дало переконливий доказ того - що вживання в їжу броколі або її паростків, дає ефект анти - раку.

Член групи дослідження Елізабет Джеффрі каже: "Правильно приготовлена броколі, є надзвичайно потужною речовиною, що бореться з раком. Щоб отримати користь від цієї капусти, необхідно вживати броколі в їжу три - п'ять разів на тиждень.
Цей спосіб скинути кілька зайвих кілограм отримав широке розповсюдження серед жіночого населення нашої планети. На «жорстких» дієтах, як їх прийнято називати, сидять майже всі зірки вітчизняного та світового шоу-бізнесу. Складно пригадати хоча б одну дівчину або жінку (не залежно від того зірка вона, чи просто домогосподарка), яка не стежила б за своїм зовнішнім виглядом, і тим більше її б не хвилювала власна вага.

Саме це слово «дієта» має грецьке походження. У перекладі на українську воно означає будь-який спосіб життя людини, його режим харчування або якусь сукупність правил з прийому їжі. Дієтичні продукти відрізняються від калорійних як хімічним складом, так і своєю кулінарною обробкою. 

Статистика