› 
 •  ›  Види поцілунків

  Види поцілунків

  Види поцілунків

  Як відомо, є дуже багато видів поцілунків. Одні виходять з якихось культурних особливостей, другі з якихось інших міркувань. На vihden.com, ми навчимо вас як правильно цілуватися та покажемо відео-уроки. У цій статті ми спробуємо розібрати основні види поцілунків, і те звідки вони походять.
  1. Любовний поцілунок - це поцілунок, який є найпоширеніший у світі, і скоріше за все є початковим для всіх інших. Цим поцілунком користуються закохані в один одного люди, які таким чином пірнають у пристрасть своїх почуттів. Цей поцілунок можна розділити на два види з техніки виконання - це класичний в губи, і французький який найвірогідніше є ніщо інше, як продовження класичного.

  Класичний поцілунок - це поцілунок в губи. Можна з упевненістю сказати, що це є найпоширеніший поцілунок у світі. Ним користуються як дванадцятирічні підлітки, так і літні люди.
  Французький поцілунок - це поцілунок, який виконується за допомогою язика. З упевненістю можна сказати, що даний вид поцілунку є самим інтимним в світі. За назвою неважко здогадатися звідки він пішов.
  Слід відзначити про те, що у Франції культура поцілунку розвинена так, як напевно ніде в світі. Його люди застосовують в пориві пристрасті, або просто там, де переповнюють почуття.

  2. Повітряний поцілунок - це імітація поцілунку і відправлення його в просторі. Як ви зрозуміли - це лише подібність, яка робиться навіть без дотику. Такий поцілунок може виражати як дружній характер, так і романтичний, все залежить від ситуації.

  3. Дружній поцілунок - досить поширений в культурах, де це вважається нормою при вітанні. Яскравими представниками такого поцілунку, тобто знову, є все ті ж французи та італійці. У них при вітанні це невід'ємний атрибут. Середньостатистичний француз робить близько 80 поцілунків в день. Зрештою, в нашій країні також можна зустріти при вітанні, як люди символічно цілуються, проте навряд чи можна сказати, що це у нас традиція.

  Види поцілунків

  4. Родинний поцілунок - це теж поцілунок вітання, який присутній тільки в колі рідних людей. Він більш емоційний, ніж просто дружній. Робиться в основному в ділянку щоки, буває і в губи.

  5. Естетичний поцілунок - це поцілунок, який носить в якійсь мірі поважний характер. Він застосовується в багатьох сферах, починаючи від поцілунку якихось статуй і всякого роду цінних предметів, закінчуючи дамською рукою. Найбільше застосування його ми можемо зустріти в релігії.

  Статистика