Останній запис в категорії Красота

МАСКИ З ОВОЧІВОвочі - незамінний компонент здорового харчування і необхідна складова раціону. Але не тільки поживними характеристиками вони цінні. Влітку, коли овочі перетворюються на доступні ласощі і регулярно царюють на наших столах, спробуйте приготувати з них дивовижні маски з овочів для вашої шкіри.

Неймовірне багатство корисних речовин і щадна дія роблять овочеві маски просто незамінними в м'якому впливі, зволоженні і живленні.
Як самій зробити начісНачіс сьогодні, враховуючи тенденції модних зачісок, є основним засобом у створенні стильного образу. Головна його перевага - доступність і простота, тому що зачіску з начосом можна зробити без особливих зусиль в домашніх умовах.
Як безкоштовно видалити небажане волосся? Народні методиНебажане волосся на тілі - проблема, з якою стикається, мабуть, кожна сучасна жінка. Часто голити ноги - поганий варіант, оскільки утворюється подразнення, а з часом волосся відростає все швидше; воскові смужки і епілятори часто бувають неефективними і можуть також викликати подразнення. Що ж робити? Зрозуміло, є салонні процедури з видалення небажаного волосся, але далеко не всім жінкам вони виявляються по кишені.
Чи можна фарбувати вже пофарбоване волосся?Фарба для волосся не освітлює раніше пофарбоване волосся. Це просте правило - перше, що повинен знати будь-який перукар. Ви можете пофарбувати його в темніший колір або додати інший відтінок, але не зможете зробити волосся на відтінок-два світліше, якщо воно вже було пофарбоване.
Пропонуємо вам ознайомитися з цими правилами догляду за волоссям. З їх допомогою, ви завжди будете чудово виглядати та привертати на себе увагу не лише чоловіків, а жінок. Їх усього шість і дотримуватися їх не так вже й складно.

Статистика