Останній запис в категорії Догляд за обличчям

Гімнастика для обличчя

Напевно кожна жінка мріє мати вічну молодість. На жаль, вік часто видають зрадницькі зморшки на в'янучій шкірі обличчя і шиї. Як зберегти природну красу, і змусити тіло зберігати секрет прожитих років? У цьому допоможе гімнастика для обличчя та шиї.
Живлення - найпростіший і один з найважливіших по своїй дії етапів догляду. Саме живлення шкіри обличчя збереже її молодість та еластичність, саме його нестача призводить до швидкого зовнішнього старіння, сухості та іншим порушенням функціональності і зовнішності.
Естетична медицина має безліч засобів для омолодження шкіри. Процедури омолодження доступні сьогодні як ніколи. Наприклад, всі чули про препарат ботокс. Ця ін'єкція вже довгий час вважається кращою методикою позбавлення від зморшок. Цей укол краси роблять не тільки жінкам, ін'єкції ботокса вводять і чоловікам. Вся справа в його вражаючій здатності розгладжувати зморшки і зберігати результат до півроку.
Бездоганна шкіра - предмет гордості кожної жінки. На жаль, небагато жінок можуть похвалитися ідеальною шкірою. Прищики, камедони, вугровий сип, розширені пори - ось неповний список проблем, які знайомі кожній другій дівчині. Приховати видимі вади і позбутися від дефектів, допоможе регулярний і якісний догляд за проблемною шкірою обличчя.

Турбота про шкіру починається з правильного вмивання. Для схильної до запалення шкіри, більше підійде нейтральне мило. Після вмивання використовують стягуючі підсушуючі тоніки чи лосьйони.

Статистика