Останній запис в категорії Догляд за тілом

Засмагати чи уникати сонця"Активатор засмаги" - ПЕРШИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ ЛОСЬЙОН ДЛЯ ШВИДКОЇ ЗАСМАГИ **

Дилема "Засмагати чи уникати сонця?" не сходить зі сторінок жіночих журналів. І це не дивно, адже, з одного боку, переважна більшість українок хочуть мати рівну, красиву засмагу, а з іншого - завдяки сучасній науці ми точно знаємо: вплив UVA \ UVB-променів викликає передчасне старіння шкіри. У результаті декількох років досліджень вченим лабораторії NIVEA Sun вдалося вирішити цю дилему.
Шкіра рук досить ніжна і тонка. Вона містить дуже мало сальних залоз, тому не захищена від агресивних впливів середовища. Руки виконують масу роботи, яка також впливає на стан шкіри - вона лущиться, стає сухою і болючою. Більшість проблем внаслідок неправильного догляду за руками.

Дуже в багатьох жінок тріскається шкіра на пальцях рук. Давайте розглянемо причини? Іноді подібний стан - яскравий сигнал нестачі вітаміну А. При нанесенні масляного розчину вітаміну на шкіру і прийом його всередину, тріщини зникнуть.
Серед усіх процедур по догляду за обличчям, найбільш важливий догляд за шкірою навколо очей. В ділянці очей вкрай тонкий епідерміс, відсутні сальні залози, а підшкірна клітковина дуже рихла. Все це сприяє появі дрібних сіточок зморшок, припухлості та набряклості. До того ж, вікові зміни і нестача вологи призводять до того, що шкіра навколо очей лущиться і втрачає еластичність, тому обличчя здається втомленим і постарілим.
Руки - це один з головних параметрів жіночої краси. Доглянуті красиві кисті завжди привертають увагу, тому важливий правильний регулярний догляд за шкірою рук. Досить часто лущення або сухість шкіри рук свідчить про часті контакти з жорсткою водою, переохолодження або постійне обвітрювання. Щоб пом'якшити і підживити шкіру, в подібних випадках потрібно використовувати жирні креми для рук, причому наносити їх безпосередньо перед виходом на вулицю.

Статистика