Як правильно займатися сексом щоб не завагітніти

Ситуація перша, при якій в принципі можна правильно займатися сексом щоб не завагітніти, але народ через незнання панікує:
- "Я займався сексом з дівчиною (в неї був перший раз) у мене сповзав трохи презерватив, я постійно поправляв його, у той же час вводив їй пальці в піхву. Будь ласка скажіть я залетів?";

Сексуальні іграшки

Навіть якщо ви ніколи не бачили сексуальні іграшки «вживу», вони вже давно зайняли міцно місце у вашому інформаційному світі.

В теорії ви знаєте про них багато, проте абсолютно не уявляєте, які вони на практиці, чи можуть вони приносити якусь користь і найголовніше, як ваш бойфренд відреагує, якщо раптом виявить їх у вас під ліжком.
Пропонуємо вашій увазі чудову статтю, з якої ви дізнаєтеся як робити кунілінгус. Фото додаються. Напевно, ця стаття буде більше корисна для чоловіків, адже в нас жіночий сайт?! Так що, якщо до нас в гості зайдуть чоловіки, ми будемо зовсім не проти. Нехай навчаються як задовольнити жінку. Нам від цього, тільки приємніше.
Поза для кохання "жінка зверху" (див. фото) або, як її ще називають, "наїзниця", не дарма займає місце однієї з найулюбленіших обома коханцями поз. Ця поза - найвірніший спосіб для жінки як задовільнити чоловіка так і отримати оргазм. Вона може рухатися з будь-якою швидкістю і в будь-яких напрямках - це можуть бути поступальні, обертальні або коливальні рухи, подібним методом вона неодмінно відшукає спосіб отримати максимум задоволення. Крім того, що вона сама контролює глибину і темп рухів, її малі статеві губи клітор отримують свою порцію стимуляції за рахунок тертя об тіло партнера. До того ж при такому положенні руки у чоловіка вільні і, якщо жінка розташована до нього обличчям, він може пестити її груди й клітор.
У тебе почалися нові стосунки? Ти невимовно щаслива, обожнюєш свого партнера, впевнена, що ВІН - це твоя доля? І готова зараз звернути гори заради нього? Але головне ж все не зіпсувати! Ти ж знаєш, що чоловік з тією, хто є загадкою для нього, хто вабить його, як магніт?
Один з найвірніших способів збільшити шанси на успіх у всіх сферах життя полягає в розвиток позитивного психологічного настрою. Як це зробити?
Кілька цитат від великих людей, які допоможуть вам почати день з позитивного енергетичного заряду:

    "Життя - або зухвала пригода, або ніщо." Хелен Келлер.

Розправтеся зі своїми страхами і сумнівами і почніть жити тим життям, про яке мрієте. Нехай воно буде зухвалим, яскравим і цікавим. Беріть від нього все найкраще. Не соромтеся ставити перед собою самі божевільні цілі.
Чи є у вашому житті людина, яка дратує вас? Напевно, так. Можливо, хтось постійно кепкує над вами, або висміює вас перед іншими або дошкуляє вас занудними розмовами. Але одна справа, якщо цей "хтось", з'являється на горизонті раз на два роки, і зовсім інша справа, якщо він присутній у вашому житті постійно. Що робити, якщо це ваш колега по роботі, сусід або далекий родич? Іншими словами, що робити, якщо вам щодня доводиться стикатися з людиною, яка викликає у вас агресію?

Статистика