Останній запис в категорії Поради психолога

Один з найвірніших способів збільшити шанси на успіх у всіх сферах життя полягає в розвиток позитивного психологічного настрою. Як це зробити?
Кілька цитат від великих людей, які допоможуть вам почати день з позитивного енергетичного заряду:

    "Життя - або зухвала пригода, або ніщо." Хелен Келлер.

Розправтеся зі своїми страхами і сумнівами і почніть жити тим життям, про яке мрієте. Нехай воно буде зухвалим, яскравим і цікавим. Беріть від нього все найкраще. Не соромтеся ставити перед собою самі божевільні цілі.
Чи є у вашому житті людина, яка дратує вас? Напевно, так. Можливо, хтось постійно кепкує над вами, або висміює вас перед іншими або дошкуляє вас занудними розмовами. Але одна справа, якщо цей "хтось", з'являється на горизонті раз на два роки, і зовсім інша справа, якщо він присутній у вашому житті постійно. Що робити, якщо це ваш колега по роботі, сусід або далекий родич? Іншими словами, що робити, якщо вам щодня доводиться стикатися з людиною, яка викликає у вас агресію?
Багато хто робить помилки, але мало хто вміє визнавати їх і приносити свої вибачення. А, між тим, вміння щиро вибачитися - це запорука міцних і здорових відносин. Вибачення потрібні не тільки потерпілому, але і самому винуватцю. Навіщо?

Існує кілька цінних переваг, якими вони володіють:
Давайте пограємо? Уявіть собі саму не улюблену вами страву. А тепер я кажу вам: ви любите її! Ви любите її, тому що повинні! Ви полюбите її? Ні. Але якщо ви не можете мені противитися (я вас шантажую, залякую, ви від мене якось залежите), вам доведеться кожен день, давлячись і мріючи вибігти в туалет - виплюнути! прополоскати рот! - їсти її .. Якщо розвинути ситуацію, в перспективі - відраза до будь-якої їжі, бажання заснути і не прокинутися, щоб кошмар не повторився.

Чоловік іде. Пішов. Як повернути чоловіка? Як я буду без нього? Як пережити свідомість того, що ось він зараз з нею?! Вони розмовляють, він обіймає її. Ні! Дзвонити! Вимагати, благати, плакати, залякувати - тільки щоб прийшов! Прямо зараз! Інакше - я помру...

Статистика