Останній запис в категорії Секс

Як правильно займатися сексом щоб не завагітніти

Ситуація перша, при якій в принципі можна правильно займатися сексом щоб не завагітніти, але народ через незнання панікує:
- "Я займався сексом з дівчиною (в неї був перший раз) у мене сповзав трохи презерватив, я постійно поправляв його, у той же час вводив їй пальці в піхву. Будь ласка скажіть я залетів?";
Сексуальні іграшки

Навіть якщо ви ніколи не бачили сексуальні іграшки «вживу», вони вже давно зайняли міцно місце у вашому інформаційному світі.

В теорії ви знаєте про них багато, проте абсолютно не уявляєте, які вони на практиці, чи можуть вони приносити якусь користь і найголовніше, як ваш бойфренд відреагує, якщо раптом виявить їх у вас під ліжком.
Пропонуємо вашій увазі чудову статтю, з якої ви дізнаєтеся як робити кунілінгус. Фото додаються. Напевно, ця стаття буде більше корисна для чоловіків, адже в нас жіночий сайт?! Так що, якщо до нас в гості зайдуть чоловіки, ми будемо зовсім не проти. Нехай навчаються як задовольнити жінку. Нам від цього, тільки приємніше.
Поза для кохання "жінка зверху" (див. фото) або, як її ще називають, "наїзниця", не дарма займає місце однієї з найулюбленіших обома коханцями поз. Ця поза - найвірніший спосіб для жінки як задовільнити чоловіка так і отримати оргазм. Вона може рухатися з будь-якою швидкістю і в будь-яких напрямках - це можуть бути поступальні, обертальні або коливальні рухи, подібним методом вона неодмінно відшукає спосіб отримати максимум задоволення. Крім того, що вона сама контролює глибину і темп рухів, її малі статеві губи клітор отримують свою порцію стимуляції за рахунок тертя об тіло партнера. До того ж при такому положенні руки у чоловіка вільні і, якщо жінка розташована до нього обличчям, він може пестити її груди й клітор.
У тебе почалися нові стосунки? Ти невимовно щаслива, обожнюєш свого партнера, впевнена, що ВІН - це твоя доля? І готова зараз звернути гори заради нього? Але головне ж все не зіпсувати! Ти ж знаєш, що чоловік з тією, хто є загадкою для нього, хто вабить його, як магніт?
1. Поза стоячи (див. фото). Для того щоб зробити мінет, жінка опускається на коліна або навпочіпки перед стоячим чоловіком , обличчям до нього, і пестить його член і мошонку ротом і руками. Позиція зручна тим, що оральним сексом за допомогою неї можна зайнятися в будь-якому місці і в будь-який час, ні чоловікові, ні жінці для цього не знадобиться навіть до кінця знімати одяг - чоловікові буде достатньо лише приспустити штани. У цій позиції чоловік може контролювати темп і глибину феляції за допомогою власних рухів стегнами або поклавши руку на потилицю жінці. Втім, він може повністю надати жінці вирішувати все це, особливо якщо вона досвідчена у питанні мінету. Мінусом цієї пози є те, що чоловікові важко до кінця розслабиться. Однак, можливо, це і її перевага, тому що момент оргазму відсунеться в часі, і чоловік зможе насолоджуватися сексом досить довго. Якщо жінка вже досить вміло і впевнено почуває себе при мінеті, вона може також одну з рук використовувати для пестощів грудей, або клітора.

як робити мінет

Прикольний відеоролик, в якому тьоті навчають дівчат як можно робити мінет, але так щоб задовольнити {друга, коханця, чоловіка} - виберіть потрібне. Після перегляду відео, стає зрозуміло, що вони знають як його робити і в них є чому навчитися. Звісно, це не всі способи, проте саме ці варто взяти на озброєння.

як задовільнити чоловіка

Сьогодні, я постараюся позбавити вас від питань "як задовільніти чоловіка", "як задовільніти хлопця", "як доставити хлопцю задоволення", "як задовільнити хлопця в ліжку". Звичайно, в одній статті, нереально повністю розкрити тему задоволення чоловіків. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті і суперсекс вам забезпечений.

Майте на увазі, може так станеться, що в ліжку ви опинилися ще раніше, ніж почали цілуватися. Так - так буває. Наприклад, ви дивитеся фільм, поїдаючи креветки, або ви просто його запросили в спальню сказавши, підемо. А, може, це зробить він. Привід може бути й іншого типу: "хочеш масаж?" або "залишайся у мене, вже пізно, я тобі постелю". Те ж саме (якщо хлопець в гостях у вас) можете сказати ви.

Статистика