Тато

Якось батько вилаяв свою чотирирічну доньку за те, що вона витратила, як йому здалося, дарма, велику кількість золотого обгорткового паперу, обклеюючи порожню коробку для того, щоб поставити її під новорічну ялинку. Грошей в сім'ї не вистачало, і через це батько нервував ще більше.

На наступний ранок дівчинка принесла батькові обклеєну нею коробку і сказала: "Тато, це тобі!".
Подаруйте дитині надувний басейнМи так чекаємо, коли прийде довгоочікуване літо. Дочекалися відпустки і скоріше на дачу. Сонце з самого ранку палить, і на вулиці вже вище 30 градусів. Що робити нашим дітям, куди подітися від сонечка? Вихід є! Можна зробити приємним спекотне літо для наших маленьких і коханих діточок. А для цього треба тільки кілька відер звичайної води, надувний басейн і Ваше бажання провести чудовий відпочинок з дітьми.
як визначити дату пологів

Кожна вагітна жінка, хоче знати метод визначення дати пологів. Це перше питання, яке вони ставлять, звернувшись до гінеколога з приводу вагітності. Проте визначити дату пологів з усією точністю ще нікому не вдалося.
У маленьких дівчаток нерідко бувають великі проблеми, пов'язані із запальними захворюваннями статевих органів. Як уникнути їх, читачам vihden.com, розповідає дитячий гінеколог.

Запалення слизової піхви - вульвовагініт, у дівчаток буває не так уже й рідко. Пов'язано це з тим, що їхні зовнішні статеві органи зсередини покриті дуже тонкою і ніжною слизовою оболонкою, значно гірше, ніж у жінок, захищеної від інфекцій. Коли там починається запальний процес, він майже завжди зачіпає і піхву.

Вульвовагініт у дівчаток
Кажуть, що наявність дітей змінює все. Також це вносить у ваше життя певні обмеження. Ваше життя взаємозв'язане. Ви зобов'язані піклуватися про нього. Ви відповідаєте за своїх дітей. Якщо врахувати обмеження, які з'являються в житті кожної людини з огляду на вік, можна побачити, як багато в цьому житті можна не встигнути.

Ось речі, які необхідно зробити до народження дитини, опубліковані в статті "70 Things To Do Before Having Children" на сайті Marcandangel:
Як кажуть, дихальна гімнастика для вагітних - запорука нормальних і безпроблемних пологів. За ті 40 тижнів, поки жінка носить під серцем майбутнього малюка, організм перебудовується, вчиться жити за двох: харчуватися за двох, відпочивати за двох, а головне - дихати за двох.

Правильне дихання з допомогою дихальної гімнастики для вагітних - це не тільки підготовка до пологів, тренування витривалості, це ще й забезпечення здоров'я ще ненародженого малюка. За допомогою спеціальних дихальних вправ можна усунути прояви токсикозу у мами, знизити гіпертонус матки, поліпшити кровообіг плаценти і прибрати причини внутрішньоутробної гіпоксії.
слепки ручек и ножек

Статистика