Віра Брежнєва - співачка, актриса, телеведуча і просто чарівна жінка, сьогодні розповість про кар'єру та сім'ю, а також поділиться секретами краси та гарного настрою!

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва: секрети привабливості

У вас двоє дітей, зйомки, виступи. Як вам вдається все встигати, є якийсь секрет?

Немає в мене ніякого секрету. Просто намагаюся раціонально витрачати час. Адже в житті будь-якої людини, час - найважливіший ресурс. А взагалі я мрію про телепорт. Його винахід допоміг би встигати набагато більше. Шкода, що поки сучасна наука не в силах допомогти.

Що потрібно, щоб виглядати як Віра Брежнєва?
Lady Gaga виклала на YouTube свій новий кліп на сінгл "Judas" зі свого другого альбому. Вона вирішила обрати проторений шлях і на новому витку спіралі повторити Мадонну . Lady Gaga зіграла роль сучасної Марії Магдаліни. Відео приголомшує створеними образами, та й пісня просто чудова.
Вийшов кліп Бейонсе (Beyonce) на пісню "Run The World (Girls) ". Взагалі останнім часом серед прекрасних співачок витає постапокаліптичний настрій. То Брітні зіграла ватажка дітей каналізації, тепер ось Бейонсе очолила дівочий загін.
Брітні Спірс (Britney Spears) випустила кліп на пісню "Till The World Ends". За сюжетом, поки на поверхні землі твориться кінець світу, гурт молоді на чолі дивом вижившої співачки займається звальним танцями, фіналом яких стає щаслива поява голови Бритні з каналізаційного люка.

В світі людей

Статистика